Reklam Alanı

Traffic Network Ads Nedir?

Traffic Network Ads 
Nedir?


 

Herkese merhaba!

Bu gün bir çok kişinin konuştuğu
çok güzel meblağlar kazandıran sistemi açıklıyorum.

Traffic Network Ads'den Nasıl Para Kazanırım?

Bu sorunu cevabını sizlere hemen açıklayacağım.
Öncelikle siteyeKayıt oluyoruz.Daha sonra e-mail adresimize gelen mail ile hesabımızı onayladıktan sonra sitenin anasayfasının sol kısımında bulunan 
Daha My Personal Informations kısmına gelip Nüfüs Cüzdanımızın Sadece öz yüzünün resmini çekip yüklüyoruz.
Daha sonra hesabımız asıl onaylanma sürecine girip 2 yada 3 gün içinde onaylanıyor.

Sıra geldi nasıl para kazanacağımıza.
Öncelikle şunu söylemeliyim ki bu sitede para kazanmak i.in yatırım yapmanız gerekmektedir.Biraz daha açarsak bu konuyu her biri 200 TL civarı olan TRAFFİCKPACK almanız gerekmektedir.
Nedir bu TrafficPackler?
Her bir Traffic Pack size günde ortalama 0,50 € veren paketlerdir.Bu paketlerden ne kadar çok alırsanız size o kadar çok Euro veren bir döngünün içine girmiş olursunuz.


Ufak bir hesap yapıcak olursak.20 paket 20x200=4000 TL Bu 20 pakette 20x0,50=10 Euro yani günde 40 TL ye yakın ayda ise 40x30=1200 TL olarak size dönmüş olur. İster bu 1200 TL ile tekrar TraffickPack alabilir istersenizde bu parayı çekebilirsiniz.  

Uzun lafın kısası 4000 Tl yatırımla ayda 1200TL çekebilir 3,5 ayda kendinizi amorti edip gelecek paraların hesabını yapabilirsiniz.

Şunuda söylemeyi unutmayayım 1200 Tl nin her ay yarısını çekebilirsiniz ama olsun diğer yarısıylada TrafficPack alıp bir sonraki aya daha çok para kazanabilirisniz.

Herkese Bol Kazançlar.Hiç yorum yok